masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

PVC Spor Zemin Kaplama

PVC Spor Zemin Kaplama

09 Aralık 2020, 23:36
PVC Spor Zemin Kaplama

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi

Spor PVC Zemin Kaplama

İster kapalı ister açık spor salonunuz ihtiyacınız olan tüm donanıma sahip olabilir, motivasyonunuz ve rutininiz yerinde olabilir, ancak vücudunuz üzerindeki etkiyi en aza indiren ve performansınızı en üst düzeye çıkaran bir zemine sahip misiniz?

Eğer böyle bir zemine sahip bir spor salonuna yoksa o zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir zemine ihtiyacınız var. Egzersizlerinizi geliştirecek ve hem sizi hem de ekipmanınızı koruyacak bir zemine ihtiyacınız var. Ancak doğru olan yaşam alanı için ideal zemine sahip olmak için DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tam aradığınız adrestir.

Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama


SPOR SALONUNUZ İÇİN HANGİ DÖŞEMEYİ SEÇMELİSİNİZ?
Hiç şüphe yok ki, PVC spor salonu zemin kaplaması olmalı. 

ŞOK VE DARBELERE DAYANIKLI
Yaralanmalardan kaçınmak ve eklemlerinizi güvenli tutmak için zemininizin darbeye ve darbeye dayanıklı olması gerekir. Ayrıca, yanlışlıkla ağır bir ağırlık düşürürseniz zemininizin zarar görmeyeceğini bilerek içiniz rahat etmelisiniz. Ekipmanınız ve uzuvlarınız, yorulma önleyici ve yüzey sertliği özelliklerinden dolayı PVC zemin ile etkili bir şekilde geri dönebilir.

Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama

BASİT TEMİZLİK RUTİNİ
Spor salonunuzun olmak istediğiniz bir yerde olması gerekir ve kokulu, terli bir zemin, egzersizinizi atlamak için mükemmel bir bahane sağlar. Neyse ki, bundan kaçınmak için temiz PVC döşemeyi düzenli olarak silmek için yalnızca hafif sabun ve su kullanmanız gerekir. Bir angarya gibi hissettirmez ve bir dizi araç kimyasalına dayanma kabiliyeti ile zemininizin güzel ve temiz kalacağından emin olabilirsiniz. Gerçekten titizseniz, temizlik rejimi egzersizinizin bir parçası olabilir!

DAİMA YENİ GİBİ GÜZEL GÖRÜN
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk seçenekleri ile çalışma alanınızı kişiselleştirebilirsiniz. Farklı egzersizler için mekanın farklı bölümlerini ayarlayın, bir dama tahtası tasarımı veya diğer eğlenceli modeller oluşturun, seçim sizin - ve gelecekte her zaman değiştirebilirsiniz. Ayrıca, PVC yer karoları küflenmeye, küflenmeye ve kimyasallara dayanıklı olduğundan her zaman taze ve canlı görünürler.

SPOR SALONU PVC DÖŞEME
Artık spor salonunuz için PVC döşemenin tüm şaşırtıcı faydalarını okuduğunuza göre, nerede bulacağınızı merak ediyor olmalısınız - Pekala, başka yere bakmanıza gerek yok! DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi spor salonunuzun ihtiyaç duyduğu ideal PVC spor zemin kaplama konusundaher türlü tecrübeye sahiptir. Eğlenceli gerçek - birbirine kenetlenen tasarımla, spor salonu döşemeniz kesinlikle istediğiniz zevkte ve kriterlerde yapılacaktır.

Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama

Doğru döşeme sistemini seçmek
Bugün spor salonları gerçekten çok işlevli alanlar haline geldi. Bunları eğitim tesisleri, rekreasyon veya toplum merkezleri, spor kompleksleri gibi birçok bina türünde bulabildiğimiz için, kullanımına bağlı olarak uygun atletik zemini seçmek bir zorunluluktur.
Spor zemin kaplaması yıllar içinde büyük ölçüde geliştiğinden, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ürün seçeneği vardır. Tesisinizde bir spor salonu varsa, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize en uygun zemin kaplamasını düşünmeniz önemlidir. Özel spor zemin sistemleri, en yüksek performans için tasarlanmıştır ve atletik ortamlarda daha fazla güvenlik sunar. 

Her tür spor için zemin kaplaması
Bir spor salonunda en yaygın olarak basketbol sahaları kullanılsa da, voleybol, badminton, hentbol ve daha fazlası gibi diğer spor aktivitelerini düşünmeyi unutmayın. Ayrıca spor salonunuzun birçok oyun, aktivite ve etkinliğin ihtiyaçlarını aynı anda karşılaması için iyi bir şans vardır. Dayanıklı ve çok işlevli spor salonu döşeme seçeneklerimiz okullar için faydalıdır çünkü okul meclislerinden büyük oyuna kadar çeşitli etkinlik türlerini kabul edebilirler.

Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama  Spor PVC Zemin Kaplama

Ne bilmek istiyorsun…
Spor zemin kaplamasının her uygulaması için, onu ayıran özelliklere göre bir zeminin değerlendirilmesi önemlidir. Spor aktiviteleri için güvenlik ve uygunluk ile ilgili dört temel faktörü ölçer. Bu faktörler şunlardır: KUVVET AZALTMA, YÜZEY BİTİRME ETKİSİ ("sürtünme" olarak da adlandırılır), KÜRESEL GERİ TUTMA ve DİKEY DEFORMASYON. Her değişken, bir rekreasyon veya spor zemin sistemi seçimi için çok önemli bilgiler sağlar.

Ayrıca test edilebilecek diğer sistemler şunlardır: ALAN-ELASTİK, NOKTA-ELASTİK ve KOMBİ-ELASTİK.

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan PVC Spor Zemin Kaplama işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız [email protected] yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.