masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Mikro Beton

Mikro Beton

10 Aralık 2020, 21:13
Mikro Beton

Deko Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Limited Şirketi

Mikro Beton

Mikro Beton, diğer adıyla Mikro Çimento, normalde mümkün olmayacağı bir yerde somut bir estetik yaratmak isteyenler için popüler bir tasarım ürünüdür.

Tasarımla ilgiliyseniz veya evinizin veya iş yerinizin görünümünü iyileştirmek istiyorsanız, bu çarpıcı yüzey kaplaması hakkında bilmeniz gereken beş şeyi keşfetmek için okumaya devam edin.

mikro beton

Mikro Beton Nedir?

Mikro Beton, betonun görünümünü ve hissini gerçek betonun maliyetinin ve ağırlığının bir kısmıyla sağlamak için ince bir şekilde (yaklaşık 2-3 mm) farklı yüzeylere uygulanabilen çimento esaslı bir kaplamadır. Mikro Beton, hijyenik ve lekesiz bir yüzey sağladığı için mutfaklar, banyolar için mükemmel bir seçenektir. Dahası, malzeme kaymaz ve küf içermez, bu da onu içte ve dışta zemin yüzeyleri için harika bir seçim haline getirir.

floorexepoksi mikro beton

Aşağıdaki ilham verici iç tasarım projesi, malzemenin ne kadar çok yönlü olduğunu göstererek, zeminler, yemek odası masaları ve duvarlar dahil olmak üzere evdeki bir dizi öğeyi kaplamak için kullanılabileceğini gösteriyor. Ayrıca görüntü, farklı dokusal yüzeylerin nasıl elde edilebileceğini gösteriyor.

floorexepoksi mikro beton

Mikro Beton Neden Kullanılır?

Mikro Beton, başlangıçta geleneksel betona kıyasla su talebini azaltmak için geliştirildi. Mikro beton, kullanım kolaylığı ve diğer malzemelere yapışma kabiliyetinin bir sonucu olarak çatlamış veya eskimiş beton yapıların onarımında etkin bir şekilde kullanılmıştır. Ayrıca, ağır makine ihtiyacını azaltan pompalamaya gerek yoktur. Bu sadece uygulama maliyetlerini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda mikro betonu sınırlı erişime sahip alanlar için iyi bir seçenek haline getirir.

floorexepoksi mikro beton

Mikro Beton, tasarımcılara ve evlerini yeniden dekore etmek isteyenlere diğer projelerini en az düzeyde aksatacak bir yüzey seçeneği sunarak çabuk kuruyabildiği için sıklıkla kullanılır. Aslında o kadar çabuk kurur ki kapatılan yüzey 1 gün içinde çalışır hale gelir.

Mikro Beton o kadar çabuk kurur ki bir gün uygulanabilir ve daha sonra ürün ertesi gün kullanılabilir, bu da projelerin hızlı bir şekilde bitirilmesini isteyenler için süper bir seçimdir.

Mikro Beton yüzeylerin nasıl göründüğünü ve aynı zamanda yüzeyin nasıl suya dayanıklı ve kesintisiz olduğunu gösteriyor.

floorexepoksi mikro beton

Mikro Betonun temel avantajları nelerdir?

Mikro Betonun geleneksel betona göre çok sayıda avantajı vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir;

- Sıkıştırma gerektirmediğinden ağır makinelere ihtiyaç duyulmaz
- Düşük geçirgenlik, yani dış mekanlarda, mutfak ve banyolarda kullanılabilir
- Hemen hemen her yüzeye iyi yapışır
- Uygulandığı andan itibaren güçlüdür
- Klorür içermez Güvenli ve dayanıklı bir yüzey seçeneğidir
- Uygulama üzerine büzülmez, bu da çatlama veya kıvrılma oluşmayacağı anlamına gelir

floorexepoksi mikro beton

Mikro Beton nasıl kullanılır?

Mikro Beton, hem konut hem de ticari olarak çeşitli uygulamalar için kullanılmıştır. Eksiz, dayanıklı ve çağdaş bir görünüm sağladığı için mutfak yüzeyleri ve raflar gibi eşyalarda kullanılmıştır.

Dayanıklıdır ve iç ve dış yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Sonuç olarak, mikro beton, herhangi bir yerde zeminlere veya duvarlara uygun fiyatlı bir sert aşınan beton estetiği eklemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Aynı zamanda su geçirmez bir malzemedir ve bu nedenle banyolar ve mutfaklardaki arkalıklar için ideal bir kaplama seçeneği sunar.

Mikro Beton, çeşitli doku, ton ve renklerde mevcut olan çok yönlü bir üründür.

Sonuç olarak, mikro beton, benzersiz tasarım öğeleri ve uygulamalarına çağdaş bir son kat sunmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

floorexepoksi mikro beton

Mikro Betonu uygulamak için en iyi uygulama nedir?

Mümkün olan en iyi bitişi elde etmek için, malzemeyi uygularken en iyi uygulamayı takip etmemiz önemlidir:

Yüzey hazırlığı
Karıştırma
Uygulama

floorexepoksi mikro beton

Bu yüzden zeminlerinizi karo, muşamba veya ahşapla kaplamadan önce, beton yüzeylerinizi profesyonelce nasıl dekore edeceğinizi ve ne gibi maliyetler beklediğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan Mikro Beton işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız [email protected] yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.