masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Epoksi Self Kaplama Uygulaması

Epoksi Self Kaplama Uygulaması

04 Aralık 2020, 22:09
Epoksi Self Kaplama Uygulaması

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Epoksi Self Kaplama Uygulaması

Epoksi Self Kaplama, kendinden yayılma gösteren ve akışkan olma özelliğinden dolayı bu ismi almıştır. Kendiliğinden yayılan epoksi, dayanıklı, az bakım gerektiren bir döşeme yüzeyi oluşturmak için beton zeminlere uygulanabilen bir epoksi zemin kaplaması türüdür. Spesifik olarak, kendiliğinden yayılan epoksi zemin kaplaması, pürüzsüz, kesintisiz bir yüzey oluşturmak için eski çatlamış ve hasar görmüş beton zeminlere uygulanabilir. Bunun nedeni, uygulama sırasında epoksinin beton zeminlerdeki çatlakları veya talaşları doldurmak için yayılmasıdır.

Eski, kirli beton zeminlerinizi çekici ve kalıcı bir yüzeye dönüştürecek bir zemin çözümü arıyorsanız, kendiliğinden yayılan epoksi self zemin kaplama uygulamasını seçmeniz ve hizmetlerimizden faydalanmak sizin için ideal bir seçimdir.

Epoksi Self Zemin Kaplama  Epoksi Self Zemin Kaplama

Epoksi Self Kaplama Avantajları Nelerdir?

Uygun fiyatlı
Epoksi Self Zemin Kaplama, beton zeminler için ucuz ve dayanıklı koruma sağlar, uzun yıllar dayanır ve zaman içinde bakım maliyetlerini azaltır . Epoksi kaplamalı işletmeler genellikle zamanla zemin kaplamasına daha az para harcar.

Kimyasallara / Dökülmeye Dayanıklı
Epoksi Self Zemin Kaplama, çalışanlarının güvenliği için kimyasal direnç gerektiren işletmeler için belirli kimyasal türlerine karşı kimyasal direnç sağlamak üzere formüle edilmiştir.

Güvenli
Kaymayı önleyen, darbeye dayanıklı ve yangına dayanıklı seçenekleri bulunan epoksi zemin kaplaması, çeşitli endüstriler için güvenlidir. Bu, çalışma sahasında kazaları ve elde olmayan olası hareketleri azaltırken üretkenliği artırmaya yardımcı olur.

Epoksi Self Zemin Kaplama  Epoksi Self Zemin Kaplama

Dayanıklı
Epoksi Self Zemin Kaplama, uzun süreli kullanımdan kaynaklanan hasarlara karşı oldukça dirençlidir, zemin kaplamanızı ve çalışma ortamınızı uzun vadeli başarı sağlar.

Çevresel direnç
Epoksi Self Zemin Kaplama, yer döşemesinde mevcut en sert ve en güçlü seçenekler arasında son derece güçlüdür. Büyük miktarda yaya trafiğine dayanabilir ve hatta üzerinde çalışan forkliftler ve buharlı silindirler gibi büyük makinelere sahip olabilir. Bu güç ona üstün bir dayanıklılık verir ve bir kaplamanın uzun yıllar dayanmasını sağlar.

Çoğu kimyasala, hatta genellikle laboratuvarlarda ilaç üretim tesislerinde ve sağlık kampüslerinde bulunan göreceli olarak kostik kimyasallara karşı iyi bir şekilde durur. Aynı şekilde, UV ışığına maruz kalmanın neden olduğu hasara veya solmaya karşı dirençlidir. Bu, uzun vadeli değerini daha da artırır ve bakım ihtiyaçlarını en aza indirir. Ayrıca, özellikle tehlikeli veya egzotik kimyasallarla çalışıyorsanız, bunlara ekstra dirençli özel epoksi formülasyonları yapılabilir.

Self Epoksi Zemin Kaplama  Self Epoksi Zemin Kaplama

Kolay temizlik
Epoksi Self Zemin Kaplama, (kendiliğinden yayılan epoksi), sabun ve su temizliğinden biraz daha fazlasını gerektirir. Uyumluluk düzenlemeleri tarafından onaylanmadıkça cilalama, cilalama veya diğer yoğun bakımlar gerekli olmamalıdır. Yüzey tek bir kesintisiz tabaka olduğu için, yaşayacakları hiçbir yer bırakmayarak küf ve küf gibi her türlü mikrobiyal yaşama da direnir. Temiz oda kurulumuna mı ihtiyacınız var? Aktif anti-mikrobiyal ajanlara sahip epoksi de bir seçenektir.

Kayma direnci
Kendiliğinden yayılan epoksi parlak görünebilir , ancak aslında ayak altında bol miktarda kavrama sağlar. Hatta ıslakken yürümek bile güvenlidir. Kafeteryalar, soyunma odaları ve suyun birikebileceği ve sıvı dökülmelerinin muhtemel olduğu diğer durumlar için mükemmel bir seçimdir.

Self Epoksi Zemin Kaplama  

Çekici görünüm
Epoksi Self Zemin Kaplama, çok çeşitli renklerde ve değişik yüzeylerde şaşırtıcı desenler oluşturmakla kalmaz ayrıca güvenli ve uyumlu bir zemin olmakla beraber, aynı zamanda bir markanın ortamının görünümünü ve hissini de verir.

Farklı renkler ve desenler mevcut olduğundan, self epoksi kaplama, ürün teşhirinin işletmenin başarısı için kritik önem taşıdığı için teşhir salonlarında ve mağazalarda tercih edilmektedir.

Yüksek Kalite

Gözeneksiz

Leke Tutmaz

Bakımı kolay

Güçlü ve Esnek

V Dirençli

Toksik Olmayan

Kaymaz

Sararma yapmaz

Son derece hızlı kurur

Gözenekli betona derinlemesine nüfuz eder

Aşınmaya dayanıklı zemin sistemi

Kimyasal maddelere dayanıklı

Self Epoksi Zemin Kaplama  Self Epoksi Zemin Kaplama

Normal epoksi ile Self Epoksi (kendiliğinden yayılan) arasında gerçekten bir fark var
Her ikisi de ticari ve endüstriyel alanlarda performans için ideal olsa da, formülasyon ve uygulama süreci biraz farklıdır. Kendiliğinden yayılan epoksi, bir beton levhaya uygulanan bir kaplamadır ve adından da anlaşılacağı gibi, kendiliğinden yayılan ve döşeme yüzeyine yayıldığı için uygulaması kolaydır. Zeminde hızla tek bir kesintisiz yüzey oluşturur. Genel epoksi kaplamalar aynı zamanda kesintisiz bir zemin oluşturabilirken, kendiliğinden yayılan epoksi hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Tutarsızlıklara neden olabilecek bir zemine epoksi bileşiğini uygulamak için silindirler kullanmak yerine, kendiliğinden yayılan epoksi, dengeleyecek ve size gerçekten pürüzsüz ve düzgün bir yüzey sağlayacak bir uygulama için özel olarak formüle edilmiştir.

Self Epoksi Zemin Kaplama Kullanım Alanları
Her türlü işletmeler için
Hastaneler
Kimyasal fabrikalar
Gıda üretim tesisleri
Elektrik fabrikaları
Giyim ve tekstil atölyeleri
Sergi salonları 
Otomobil servis alanları
Her türyü araç servis, bakım, tamir istasyonlarında, lastik depoları ve lastik satış ofisleri
Her türlü kullanım için hazırlanmış depolar
Okullar

Epoksi Self Uygulaması
Epoksi Self Kaplama Uygulaması, uygulandığı alanlarda tozumayı engelleyen ve kolay temizleme özelliği olan bir zemin kaplama sistemidir. Ayrıca mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı bakımından da birçok sektörde tercih edilmeye başlamıştır. Birçok farklı zeminde güvenle kullanılmaktadır.

Sağladığı faydalar ve uzun süre kullanım şansı vermesi de epoksi zemin kaplama ürünlerine olan talebi arttırmıştır. Aynı zamanda uygulandığı alanlara kattığı estetik görünüm ve farklı dekorasyonlara açık olması da günümüzde epoksi kaplamalara karşı ilgiyi arttırmaktadır.

Epoksi Self Kaplama Uygulamasında en çok ihtiyaç duyan işletmeler endüstriyel tesislerdir. Forklift, transpalet gibi ağır sanayi araçlarının kullanıldığı fabrika veya endüstriyel tesis zeminlerinde aşınmaya bağlı oluşabilecek beton aşınmasını engelleyerek işletmeye değer katmaktadır.

Epoksi Self Kaplama uygulanabilmesi için kuru, temiz ve sağlam olması gerekmektedir. Bu temizliğin elde edilmesi için yüzey hazırlığı esnasında oluşan tozlar vakumlu endüstriyel makinalarımız ile çekilmektedir.

Temiz bir alan sağlandıktan sonra diğer aşamaların uygulanmasına geçilir. Sizlere en iyi ve en kaliteli epoksi zemin kaplama hizmeti vermek için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Kurulduğumuz tarihten itibaren sizlere sorunsuz hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan Epoksi Self Zemin Kaplama işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız info@floorexepoksi.com yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0545 487 0565

  • 0545 487 0565

  • info@floorexepoksi.com

  • Orhangazi Mahallesi 1726. Sokak No:21 Mimsan Sanayi Sitesi / Esenyurt/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı