masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

04 Aralık 2020, 22:25
Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Dekoratif epoksi zemin kaplama sistemleri, dikişsiz, dekoratif, kimyasallara dayanıklı, sıhhi ve dayanıklı bir zemin çözümü arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Epoksi zeminler, ekonomik ve uygun maliyetli, aynı zamanda iyi aşınma ve darbe direnci sağlayan bir son kat arayan müşteriler için genellikle iyi bir seçimdir. Epoksi zemin kaplaması, sınırsız bir renk yelpazesi elde etmek için boya gibi pigmentlenebilir.

İster sabit yaya trafiğine ister ağır nokta yüklerine dayanabilen dekoratif zemin kaplama sistemleri isteyin, ihtiyacınız olan güzellik ve gücü bir arada sunuyoruz. Kuvars, yonga karışımlarımız ve metalik malzemelerimizin tümü, aşınmayı ve yıpranmayı gideren parlak yüzeyler oluşturur, böylece çekici olduğu kadar dayanıklı olan göz alıcı döşemeden yararlanacaksınız.

dekoratif epoksi zemin kaplama  Dekoratif epoksi zemin kaplama  dekoratif epoksi zemin kaplama

Kuvars, Yonga Karışımları ve Metalikler
Kuvars, yonga karışımları, katılar ve metaller dahil dekoratif zemin kaplama sistemleri seçimimiz size her alana uymanız için ihtiyacınız olan seçenekleri sunar. Güzel renkli kuvars karışımı ve reçine sistemimiz, agrega dolgulu bir zeminin olağanüstü mukavemetini ve darbe direncini sunar ve serpme, bulamaç veya mala yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Yenilikçi renkli talaş karışımı ve reçine kaplamalar, terrazzo görünümünü fiyatın çok altında sağlar ve ağda veya özel cilalama gerektirmeden bakımı çok daha az maliyetlidir.

Bu döşeme sistemi lekeli veya cilalı betonun organik güzelliğini sağlarken, yine de çok daha üstün bir performans sergiliyor. Kamusal alanlarda lekeli beton aşınabilir, rengini ve yüzeyini kaybedebilir, göze hoş görünmeyen trafik desenleri oluşturabilir ve yamalara, onarımlara ve gözenekli betona dikkat çekebilir. Diğer yandan, yüksek performanslı, "sahte lekeli" metalik toz zemin kaplama sistemlerimiz, beton yüzey kusurlarını vurgulamaktan ziyade gizlemeye yardımcı olmak için tahmin edilebilir şekilde kurulur. Epoksi zemin sistemlerimizde kullanılan endüstriyel sınıf reçine ve yüksek performanslı son katlar sayesinde muhteşem, akıcı desenleri eşit şekilde uygulanır ve aşınmaya kararlı bir şekilde direnir.

dekoratif epoksi zemin kaplama  dekoratif epoksi zemin kaplama  dekoratif epoksi zemin kaplama

Ağır Hizmete Dayanıklı Epoksi Zemin Kaplamaları
Yüksek performansın da güzel olamayacağını kim söylüyor? Dekoratif epoksi zemin kaplama sistemlerimiz ve diğer reçineli malzemelerimiz, güzelliğin sadece yüzeysel olmadığını kanıtlıyor. Çarpıcı dekoratif kaplamanın sizi yanıltmasına izin vermeyin - bu zeminler dayanıklıdır. Beton zemin yapınıza ve tesis ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, en güçlü ağır hizmet endüstriyel epoksi beton döşeme sistemi kadar etkileyici darbe direnci ve basınç dayanımı ile 1/4 ″ kalınlığa kadar veya daha fazla kalınlıkta olabilirler.

Farklı Epoksi Kaplama Türleri
EPOKSİ TERRAZZO
16. yüzyıl İtalya'sında ortaya çıkan klasik mozaik görünümüne yeni bir alternatif. Epoksi terrazzo kaplamalar, son derece pahalı ve zaman yoğun granit, mermer ve diğer mozaik zemin seçeneklerinin görünümünü taklit edebilen sonsuz döşeme tasarımları yeteneği sunan 1970'lerde ortaya çıktı. Epoksi matrisi sayesinde, mermer veya granit parçaları, geri dönüştürülmüş cam, sedef ve çeşitli sentetik malzemeler dahil olmak üzere agregalarla renklendirilebilir. Neredeyse yok edilemez epoksi terrazzo, özellikle dayanıklılığın, uzun ömürlülüğün ve minimum bakımın çok önemli olduğu ticari, endüstriyel ve kurumsal tesisler için idealdir.

GARAJ ZEMİN KAPLAMALARI
Garaj ve askı döşemelerine özel özel epoksi formülasyonların eklenmesiyle. Standart epoksi döşemeden daha iyi performans gösteren, aşınmaya ve kimyasallara dayanıklı daha yüksek zemin çözümleri sunabiliyoruz. Granit veya terrazzoya benzer bir görünüm sağlamak için dekoratif kuvars veya çok renkli yongalarla vurgulanabilen çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.

dekoratif epoksi zemin kaplama  dekoratif epoksi zemin kaplama  dekoratif epoksi zemin kaplama

METALİK EPOKSİ KAPLAMALAR
Bu epoksi tabanlı sistem, zeminlerinizin bakır, gümüş, yaşlanmış bronz, nikel ve diğer pırıltılı patinaların görünümünü taklit etmesini sağlar. Bazı katkı maddeleri gerçek metalik tozları kullanırken, diğerleri istenen sonuçları vermek için özel yansıtıcı pigmentler kullanır. Zeminlerinizi ilgi odağı yapmak istediğinizde metalik epoksi kaplamalar mükemmeldir. Bu sistemlerin en yaygın uygulamaları perakende mağazaları, lobi alanları, salonlar, oturma odaları, oteller, restoranlar ve ofislerdir. Yüksek trafikli alanlar için ideal bir aday olan mükemmel aşınma ve darbe direncine sahiptirler. Daha fazla çizilme ve aşınma direnci için bir üst kat uygulanması tavsiye edilir.

NOVOLAC EPOKSİ
Novolac epoksi kaplamalar% 100 katı epoksidir, Novolac epoksi reçineleri yüksek sıcaklık ve kimyasal direnç sunan yüksek oranda çapraz bağlı bir polimer bağı oluşturur. Sert kimyasallara ve çözücüye dayanıklı uygulamalar için idealdir. En yaygın olarak ikincil muhafaza, solvent depolaması, pompa pedleri, hendekler ve diğer yüksek maruz kalma alanlarında kullanılır.

Epoksi dekoratif zemin kaplama sistemleri,% 100 katı epoksi reçinesi oldukları için yalnızca iç mekan kullanımı içindir. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldıklarında renk değiştirebilirler.

dekoratif epoksi zemin kaplama dekoratif epoksi zemin kaplama dekoratif epoksi zemin kaplama (4)

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Sistemlerinin Ek Avantajları
Epoksi zemin kaplama sistemleri ve çimento esaslı üretanlardan MMA'lara ve poliaspartiklere kadar, dekoratif döşememiz pratik ve estetik faydaların etkileyici bir kombinasyonunu sunar;

Endüstriyel güçte kimyasal ve aşınma direnci ile yüksek trafikli yüzeyler
Ağır ve sık yaya ve araba trafiğine dayanma yeteneği
Hızlı devir, hızlı kürlenen sistem seçenekleri
Kolay bakım - cilalama veya yeniden cilalama gerekmez
Talep üzerine antimikrobiyal koruma
Gerektiğinde nem buharı azaltma zeminleri
Estetiğe müdahale etmeyen kaymaz seçenekler
Trafik şeritlerini tasarlamak ve zemin alanınızı görsel olarak bölmek için ideal olan desen ve döşeme tasarımı seçeneklerini zemine uygulama.

Bu ve daha bir çok faydası olan dekoratif zemin kaplama sistemlerimizi, gerçekleşen ağır iş faaliyetleri ne olursa olsun, uzun süreli çekiciliğe ihtiyaç duyan alanlar için ideal kılar. Güvenilir epoksi zemin kaplama sistemleri için, zeminlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek profesyonel hizmetler ve çözümler için bize başvurun. Uzmanlarımız, işi her seferinde ilk seferinde ihtiyaçlarınıza göre tamamlamak için gerekli tüm uzmanlığa ve donanıma sahiptir. DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi her türlü kaplama sistemleri için yüksek kaliteli epoksi zemin sistemleri kurduklarında bir fark görebileceksiniz. Nihai sonuçlardan memnun kalmanıza yardımcı olacağız.

dekoratif ekopsi zemin kaplama  dekoratif ekopsi zemin kaplama  dekoratif ekopsi zemin kaplama

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız info@floorexepoksi.com yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0545 487 0565

  • 0545 487 0565

  • info@floorexepoksi.com

  • Orhangazi Mahallesi 1726. Sokak No:21 Mimsan Sanayi Sitesi / Esenyurt/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı