WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

PVC Zemin Kaplama

PVC Zemin Kaplama

29 Şubat 2024, 13:45
PVC Zemin Kaplama

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi

PVC Zemin Kaplama Sistemleri

PVC Zemin Kaplama Hakkında Her Şey

PVC Döşeme, yüksek ayak sesi olan alanlara yerleştirilmiş plastikleştirilmiş PVC'den yapılmıştır. PVC döşeme, en çok yönlü ve dayanıklı zemin kaplamasıdır. Çok çeşitli renk, doku ve desenlerde mevcuttur, su geçirmezdir ve uzun süreli dayanıklılığı ile bilinir. Bu tip döşeme, ticari yer döşemelerinin yanı sıra konutlar için en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımı ile bilinir. Tasarımlar, su, granit ve diğer çeşitli formları taklit eden farklı tasarım ve renklerde ahşap ve seramikten renkli döşemeye kadar çeşitlilik göstermektedir.

PVC Zemin Kaplama

Güzel PVC zemin desenleri neme karşı dayanıklıdır ve tüm iklim koşullarına uyarlanabilir. Bu tip döşeme, aşırı sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan güçlü bir iç çekirdeğe sahiptir. Vinil zeminler ses, leke ve kir birikimine karşı dayanıklıdır ve antialerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir. Evlerde, mutfaklarda, banyolarda, spor salonlarında, okullarda, hastanelerde, spor merkezlerinde ve mağazalarda kullanılabilir.

PVC yer döşemeleri, fayans, tahta ve levha olarak farklı aralıklarda mevcuttur. İlk ikisi kendinden yapışkanlıdır ve yapıştırıcı kullanılmadan sabitlenebilir. Çarşaflar, yüzeyin daha büyük görünmesini sağlamak için birleşmesine yardımcı olur. Fayans ve tahtalar büyük bir oda için ideal bir seçenektir, oysa çarşaf bir banyo veya yatak odası için idealdir.

PVC Zemin Kaplama

PVC döşemeyi seçerken, kaymaz bir işlem için göz atın. İster akustik emilim özelliğine sahip olsun, ister kurulumu kolay olsun, beton, sert ağaç veya kontrplak üzerine kurulabilir. Stabilitesi ve su geçirmezliği, evdeki her oda için mükemmel bir seçimdir. PVC zeminlerin paspas ve su ile temizlenmesi kolaydır. Yüzeydeki kaplama lekelere, neme ve solmaya karşı koruma sağlar. Polivinil zeminler, parke döşemenin aksine, çizilmelere ve çökmelere karşı doğal olarak dayanıklıdır. Bu zeminleri temiz ve ışıltılı tutmak için düzenli olarak paspaslayın veya elektrikli süpürge ile temizleyin.

PVC Zemin Kaplama

PVC zemin kaplaması, sağlamlığı ve dayanıklılığı nedeniyle mükemmel bir konfor zemin malzemesidir. Eşsiz nitelik karışımıyla inşaat sektörü için harika seçeneklerden biridir. Çevre dostu malzemeden üretilen ve geçirimsiz yapısı nedeniyle bu döşeme mutfak ve banyolarda tercih edilmektedir. PVC Döşeme, konut, otomotiv ve yüksek elektrik güç kontrol odaları gibi çeşitli endüstriler için harika uygulamalar sunar. Sağlık, perakende, konut, ticari veya endüstriyel olsun, PVC makul fiyatlarla herhangi bir odaya veya alana monte edilebilir.

PVC Zemin Kaplama

PVC Yer Döşemeleri Nedir?
Yaygın olarak "vinil döşeme" olarak bilinen poli vinil klorür ( PVC ), ahşap parke ve farklı desenlere sahip birçok ürün grubu dahil olmak üzere çeşitli döşeme ürünleri için yapılır.

Evlerde ve işyerlerinde kullanılmak üzere formüle edilmiş plastikleştirilmiş bir PVC'den yapılmıştır. PVC suya dayanıklıdır ve uzun süreli dayanıklılığı ile bilinir.

PVC, sentetik bir plastik üründür. Tüm plastik ürünlerin hammaddesi yağdır.

PVC Zemin Kaplama

PVC Yer Kaplama Çeşitleri
PVC Zemin Kaplamaları eksilerinde üç temel ahşap vinil döşeme türü vardır . İlk ikisi oldukça gelenekseldir ve onlarca yıldır mevcuttur. Bunlar Roll Tile ve Tile desenleridir.

Pvc Zemin kaplama fiyatları Rulo döşeme ile en az otantik görünüme ve hisse sahip olmasına rağmen en iyi fiyat ve en hızlı montajı elde edersiniz.

Pvc Yer Döşemeleri, parke döşemenin görünümünü taklit etmek için çeşitli ahşap parke desenlerinde yapılır.
En yeni ahşap PVC döşeme, parke zeminleri taklit eden lüks veya lüks vinil olarak bilinen ahşap tarzı bir döşemedir. Birbirine yapıştığı gibi aynı ahşap görünümü ve aralığında üretilmektedir.

PVC Zemin Kaplama

Polivinil Zemin Kaplama, PVC Zemin Kaplama ve Vinil Zemin Arasındaki Fark Nedir?

PVC Vinil zemin farklı terimler etrafında dönen bu PVC zeminler arasında bazı karışıklıklar olmuştur. Bazı göğüs mAlArA zeminlere sonra polivinil, diğerlerine PVC zemin denir.

Ayrıca vinil zeminler, vinil bileşimli karo döşeme ve lüks vinil döşeme olarak da bilinir.

PVC Zemin Kaplama

PVC Döşeme Nedir ve Vinil Döşeme ile İlişkisi Nedir?

PVC döşeme veya polivinil döşeme, vinil döşeme için alternatif terimlerden başka bir şey değildir! PVC, vinil zemini oluşturan malzeme olan polivinil klorür anlamına gelir.

Bu nedenle, genellikle bu özel zemin kaplaması için en yaygın terim olan polivinil döşeme veya basitçe pvc vinil döşeme olarak kısaltılır.

PVC Zemin Kaplama

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan PVC Zemin Kaplama işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız info@floorexepoksi.com yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

PVC Zemin Kaplama

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0543 494 8409

  • info@floorexepoksi.com

  • Zafer Mah. Ekin Cad. 120.Sok. No:21/6 Esenyurt-İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı