WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Dekoratif Mikro Çement

Dekoratif Mikro Çement

02 Mart 2024, 13:49
Dekoratif Mikro Çement

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi

Dekoratif Mikro Çement Kaplama Sistemleri

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama, su bazlı reçineler, katkı maddeleri ve mineral pigmentlere dayalı dekoratif, kompozit bir kaplamadır.

Hem dış hem de iç yüzeyler için ideal bir malzemedir; zeminlerde, duvarlarda ve tavanlarda uygulanabilir ... Ve en iyisi, derzlere ihtiyaç duymamasıdır! Bu nedenle temizlik ve bakımı çok kolaylaştırır

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama, size sınırı belirlediğiniz çok çeşitli olanaklar ve yüzeyler sunar. Sunduğu tüm olanaklar sayesinde odalarınıza benzersiz ve kişisel bir karakter kazandırın: farklı dokular (kalın, orta veya ince), çok çeşitli renkler, farklı vernik yüzeyler (mat, süper mat, saten ve parlak). El yapımı bir şekilde uygulanması, her projenin sonucunu daha da benzersiz ve özel kılar. Başka bir deyişle, tekrarlanamaz. Birbirine benzeyen iki yüzey bulamayacaksınız.

Dekoratif Mikro çemento

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama sistemleri birçok isimle anılır. Bunlardan birkaçı mikrotoplama, beton kaplama veya perdah kaplama-. Polimerize, çift bileşenli, çimento koruyucu kaplamadan oluşan bir döşeme sistemi uygular. Dekoratif Mikro Çement Studio  döşeme sistemini duvarcılık, metal, ahşap, fayans ve tabii ki beton dahil olmak üzere çeşitli döşeme yüzeylerinde kullanabilir.

Farklı araçlar ve uygulama teknikleri kullanılarak herhangi bir yüzeye çeşitli sanatsal efektler uygulanabilir. Dekoratif Mikro Çement , bir havlu, rulo, sprey, fırça veya silecek kullanarak birden fazla uygulama katmanı gerektirir ve 1/64 ”ila ⅛ arasında çeşitli kalınlıklar sağlar. Dekoratif Mikro Çement Studio döşeme sistemi, yıkım rahatsızlığı olmaksızın katmanlı bir fresk fresk, sert havlu görünümü veya sıvasının estetiğini elde etmek için kullanılabilir. Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama sistemi ile her döşeme projesi, zanaatkarımızın becerilerini ve tekniklerinin yanı sıra toplam alanın kişiliğini ve işlevini doğru bir şekilde yansıtan tamamen benzersiz bir tasarımla sonuçlanır.

Dekoratif Mikro çemento

Özel bir koruyucu kaplama kullanarak, Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama sistemi delaminasyon veya kabarcıklanma olasılığını önemli ölçüde azaltır. Bu "nefes alma" tekniği aynı zamanda betonun nem içeriğini azaltarak çelik donatı bileşenlerinin korozyon potansiyelini azaltır. Eşsiz dayanıklılık standartlarımızla, döşemenizi korumak için gereken bakım seviyesinde önemli bir düşüş fark edeceksiniz. Dekoratif Mikro Çement Studio sistemini işletme sahipleri hem dayanıklı hem de uygun maliyetli olduğunu aktarıyorlar.

Dekoratif Mikro çemento

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama sistemleri nasıl uygulanır?
Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama uygulamasında optimum sonuçlar almanız ve uzman olmanız için nasıl uygulanacağını adım adım anlatıyoruz:

Birkaç katman halinde uygulanır.

1. Yüzeyi hazırlamak için, bitirme mikro çimento için bir temel görevi görecek bir ağ üzerine hazırlık veya taban için iki kat mikro çimento uygulayın.

2. Daha sonra iki kat bitirme mikro çimento uygulanır. İstenilen doku ve rengi birleştiren, yüzeye son görünümü veren budur.

3. Son olarak, cilayı korumak için önce iki kat astar ve ardından iki kat su bazlı sızdırmazlık verniği uygulanır.

Dekoratif Mikro çemento

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama türleri

İşin ihtiyacına ve elde edilmesi istenen etkiye bağlı olarak çeşitli Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama sistemlerimiz mevcuttur.

STTANDARD, piyasadaki en çok yönlü ürünlere sahip bir numaralı iki bileşendir.

EFECTTO, yüksek dekorasyonun homojen yüzeyleri için seçilmiş bir renk ve doku yelpazesine sahip kullanıma hazır bir sistemdir.

EVOLUTTION, toz reçine içeren ve suyla karıştırılan iç mekan zeminleri ve duvarları için tek bileşendir.

ATLANTTIC, Yüzme havuzları ve suyla sürekli temas halinde olan mekanlar için mikro çimentolu iki bileşendir.

PURE METAL, metal tozu ve akrilik reçinenin kombinasyonu sayesinde her tasarıma uygun, şaşırtıcı bir gerçek metal kaplamaya sahip metalik kaplamadır.

Dekoratif Mikro çemento

Dekoratif Mikro Çement Studio kaplama avantajları
Dekoratif kaplamalarımızın niteliklerinin kısa özeti:
Kesintisiz yüzey.
Zemin, duvar ve tavanlarda uygulama. Iç ve dış.
Çok çeşitli renkler ve dokular.
El yapımı uygulama. Özel ve kişiselleştirilmiş sonuç.
Yüksek aderans. Her türlü yüzeyi kaplar: fayans, mermer, taş, mozaik, alçıpan, beton, çimento, alçı vb.
Kullanıma, darbelere, çizilmelere ve kimyasal ürünlere karşı büyük direnç.
Su geçirmez..
Sonuca bağlı olarak kaymaz.
Zaman kazandırır ve karmaşık işleri önler. Enkaz olmadan.
Malzeme kalınlığı 2/3 mm olduğundan binanın yapısal yükünü etkilemez.
Mükemmel bir işlenebilirliğe sahiptir ve özel aletler gerektirmez.
Doğal materyaller. Çevre dostu ürün.
Kolay bakım ve temizlik: su ve PH-Nötr sabunla.
Mikrop ve bakteri olmayan alanlar.

Gözenekli bir malzeme olduğundan, onu su geçirmez hale getirmek ve kirden korumak için bir sızdırmazlık maddesi uygulamalıyız.

Dekoratif Mikro çemento
5 tip sızdırmazlık cilası vardır:

Matt :
Kaplamaya çok doğal bir görünüm kazandırır. Renk tonunu biraz kapatır.

Süper mat :
Parlaklık içermeyen derin mat bir yüzey arayanlar için idealdir.

Saten :
Mat ve parlak yüzey arasında orta denge. Modern bir görünüm sunar. En popüler olanıdır.

Parlak :
Rengi geliştirir ve parlaklaştırır. Mermer görünümlüdür.

Kayma Önleyici :
Yarı mat ve kaymaz yüzeyli su bazlı bir poliüretandır.

Dekoratif Mikro çemento

Dekoratif Mikro çemento

Son olarak hem sürdürülebilir hem de estetik açıdan hoş olan Dekoratif Mikro Çement Studio Kaplama işlerinde DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Limited Şirketi ile iletişime geçerek tüm yer, ev, ofis, spor kompleksi, garaj, stüdyo, hastane, okul, fabrikalar, otoparklar ve daha fazlası için benzersiz döşeme çözümleri tasarlamaktan gurur duyuyoruz. E-postamız info@floorexepoksi.com yoluyla temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0543 494 8409

  • info@floorexepoksi.com

  • Zafer Mah. Ekin Cad. 120.Sok. No:21/6 Esenyurt-İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı