WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Self Levelling Tesviye Şapının Avantajını Bizimle Yaşayın

Self Levelling Tesviye Şapının Avantajını Bizimle Yaşayın

02 Mart 2024, 12:10
Self Levelling Tesviye Şapının Avantajını Bizimle Yaşayın

Kendiliğinden Yayılan Şap Sistemlerinde Öncüyüz


Deko Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Ltd. Şti, müşterileri için kendiliğinden yayılan şaplar, gelişmiş uygulama özellikleri sayesinde
yeni şap formülasyonları, kurulumu daha kolay ve daha hızlı hale getirerek bir döşeme projesini sunar.

 Halihazırda pek çok büyük ölçekli endüstriyel ve ticari gelişmenin sıkı favorisi olan yeni formülasyonlar, iyi akış özellikleri, geliştirilmiş boyutsal kararlılık ve yüksek uygulama sıcaklıklarına karşı daha az hassas olan ve ayrılma eğilimini ortadan kaldıran uygulama özellikleri sunmak için en son teknolojiden yararlanıyoruz.

Firma olarak kullanıcılar için yeni sistemleri maksimum hizmet kalitesiyle yüksek mukavemetli bir şapı hızlı bir şekilde sunmaktayız.

 

Sunduğumuz hizmet, şapların uygulama ve kürlenme süresi, zemin kaplamalarının ve kaplamaların aynı gün döşenmesine izin vererek bir döşeme projesinin genel programını önemli ölçüde hızlandırır. Sonuç olarak, uygulayıcılar yeni projelere geçebilir ve müşteriler, alternatif malzemelerle mümkün olandan çok daha önce tamamlanmış bir döşeme projesinden emin olabilirler.

 

Kendiliğinden yayılan tabla koleksiyonumuzu yeniden formüle ederek, modern inşaat endüstrisinin karmaşık talepleriyle güncel hale getirdik ve kısa sürede yüksek kaliteli sonuçlar elde ettik.

İster çok katlı bir ofis kompleksi, ister büyük ölçekli endüstriyel tesis, stadyum, depo veya daha bir çok alan olsun, geniş serme tablalarımız her zemin için mükemmel çözüme sahibiz.

Firmamız, kendiliğinden yayılan şap sistemlerinin belirli bir döşeme projesinden nasıl yararlanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, info@floorexepoksi.com adresine e-posta yoluyla konu hakkında uzman ekipmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0543 494 8409

  • info@floorexepoksi.com

  • Zafer Mah. Ekin Cad. 120.Sok. No:21/6 Esenyurt-İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı