WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Epoksi Kaplama Uygulamalarında Son Teknolojiyi Kullanıyoruz

Epoksi Kaplama Uygulamalarında Son Teknolojiyi Kullanıyoruz

02 Mart 2024, 12:12
Epoksi Kaplama Uygulamalarında Son Teknolojiyi Kullanıyoruz

Epoksi kaplama ve uygulama sistemlerinde son teknolojiyi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar oluyor ve bunu müjterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bizler zemin uygulama hizmetlerimizde en iyi seçenekleri gözden geçiriyoruz. Müjterilerimize daha iyi ve kaliteli bir hizmeti nasıl sunarız gayretiyle çalışıyoruz. Epoksi zemin kaplamaları, poliüretan zemin kaplamaları, akrilik reçineler, tüm esterler, modifiye esterler ve polyesterler döşeme sistemleri dahil olmak üzere çok çeşitli reçineli zemin kaplamaları kuruyoruz .

 

NEDEN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMASI?
Devlet, endüstriyel, ticari, konut veya diğer herhangi bir yeni bir zemin kaplama sistemi seçmeye gelince, epoksi reçine zemin kaplaması, çeşitli nedenlerle diğer seçeneklerden gerçekten farklıdır. Reçineli zemin olarak da bilinen epoksi zemin kaplama sistemi son derece dayanıklı, sürdürülebilir ve neredeyse her yüzey için şaşırtıcı derecede dekoratiftir. Müşterilerimizi zemin kaplama sistemi konusunda en çok cezbeden şey, yüksek aşınma ve yıpranma seviyelerine karşı dayanıklılığıdır, bu da onu etraftaki en uzun ömürlü döşeme seçenekleri haline getirir.

 

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETLERİMİZ HAKKINDA
Her türlü ticari ve endüstriyel epoksi zemin kaplamasının beton zeminlere hazırlanması ve uygulanmasında uzmanlaşmış bir şirket olarak, dayanıklı, işlevsel, temizlenmesi ve bakımı kolay, pürüzsüz ve kayma dirençli reçine esaslı epoksi zemin kaplama çözümleri sunuyoruz.

Tercihe göre "butik" olmak, ekibimizin komple ticari ve endüstriyel zemin kaplama projelerinin yönetiminde rakipsiz uzmanlık sunmasına ve mümkün olan en kısa sürede yüksek kaliteli sonuçlarla teslim edilen projeleri görmek için yenilikçi çözümler oluşturmasına olanak tanır. Hizmet sunmak ve tüm projelerimizin başarısını sağlamak için müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmaya odaklandık. Her alanda beklentilerinizi aşacak en kaliteli Floorex epoksi zemin malzemeleri kullanarak üst düzey hizmetler sunmaya odaklanıyoruz . Nitelikli kadromuz, deneyimli tahmincilerimiz ve yönetim ekibimiz, talebinizi aldığımız andan projenizin tamamlanmasına kadar tüm süreçte müşteri memnuniyetini sağlamaya kararlıdır.

DEKO Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • 0543 494 8409

  • info@floorexepoksi.com

  • Zafer Mah. Ekin Cad. 120.Sok. No:21/6 Esenyurt-İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı